close

Hlavní menu

             

závod

Šantovka Run

Užijte si závod celá rodina. Žádné extrémy, příjemná trasa a výtěžek půjde na dobrou věc.

Přijďte si vyzkoušet, jestli jste ve formě nebo připravit svoje síly na olomoucký Mattoni ½ Maraton! Pohodový rodinný běh pořádáme ve spolupráci se společností RunCzech a Hannah. Nečekají vás žádné extrémní vzdálenosti, ale příjemná krátká trasa podél Mlýnského potoka vedle Šantovky.

Registrace budou probíhat v den akce od 15 hodin vedle olomouckého obchodního centra Galerie Šantovka. Dětský běh na 500 m startuje v 16 hodin, Šantovka run pro dospělé v délce 3,75 km startuje v 17:30 hodin.

Startovné je 100,- Kč/osoba a celý výtěžek bude věnován charitativní organizaci Společnosti pro ranou péči. V rámci startovného každý získá tričko ŠANTOVKA RUN od společnosti Hannah.PROPOZICE:


Datum konání: pátek 26.5.2017


Čas závodů:

15:00 – 17:00 Registrace

16:00 KIDS run

17:30 Šantovka run

18:30 Vyhlášení


Místo a startu a cíle:

Dřevěné molo vedle OC Galerie Šantovka, Šantovka 658, 779 00


Startovné:

100Kč/osoba (celý výtěžek se věnuje na nadaci Rané péče)

*v ceně startovného je zahrnutý startovací balíček, který obsahuje tričko s logem závodu a energy drink


Popis trasy KIDS run:

Trasu tvoří 500 m dlouhý okruh v okolí Šantovky. Zúčastnit se mohou děti do 7 let. Kapacita závodu je maximálně 50 dětí.


Popis trasy Šantovka run:

Trasu tvoří 3,75km dlouhý okruh podél řeky Moravy. Závod startuje u dřevěného mola vedle Šantovky, odkud se běží po cyklostezce přes Švýcarské nábřeží, kolem Dětského centra Ostrůvek a zpět přes ulici U rybářských stavů a Wittgensteinovu.


Značení trasy:

Celá trasa bude vymezena barevnými značkami.


Povrch trasy:

100% asfalt


Místo vyzvednutí startovních čísel a registrace:

Registrace je možná od 15:00-17:00 na dřevěném molu vedle Šantovky.


Doprava:

V obchodním centru je k dispozici střešní, garážové nebo podzemní parkoviště pro osobní automobily. Do centra je možné přijet také tramvají č. 3,5 (stanice Šantovka)


PRAVIDLA:

  • Každý účastník závodu musí být registrován k závodu. Registraci lze provést v den závodu od 14:00hod na dřevěném mole vedle Šantovky.
  • Každý závodník musí mít viditelně umístěné startovac číslo. Čísla závodníci dostanou při registraci. Bez čísla se nelze účastnit.
  • Na trase je zakázáno používat jakékoli dopravní prostředky (kolo, brusle, koloběžku,…).
  • Každý účastník běží na vlastní zodpovědnost. Pojištění si sjednává každý účastník samostatně. Pořadatel nezodpovídá za újmy na zdraví nebo majetku vzniklé v návaznosti na účast v běžeckém závodě Šantovka run 2017.
  • Účastníci závodu Šantovka KIDS run, tj.ti, kteří jsou mladší 7let, musí mít s sebou dozor zákonného zástupce, který za ně bude zodpovídat.
  • Startovací balíček lze vyzvednout pouze v den závodu, nelze jej posat předem ani později.
  • Dárek ve formě funkčního trička značky Hannah je zdarma, ale kapacita je omezená.
  • Pořadatel není schopen garantovat velikost trička.